כתבו עלינו


ר.נ.:משפחה

עו"ד אורן פרץ, חברי תודה רבה על כל מה שעשית עבורי. היית שם בשבילי בזמנים הכי קשים ולא שכחת לרגע להיות חבר ובן אדם. אני מעריך מאוד את כנותך את ההקשבה והסבלנות לאורך כל הדרך. לא מכיר הרבה עורכי דין שהיו מתייחסים ככה ללקוחות שלהם. אין ספק שטוב לבך ומקצועיותך מובילים אותך להצלחה. מודה לך מקרב לב, ר.נ.

ר.נ.

א.ס.:פלילי

לכבוד: עו"ד פרץ רציתי לאודות לך על הטיפול המסור בבעיות שלי. לבד מהניצחון בתיק, גרמת לי להרגיש שאני חשוב לך ולתחושה טובה. אין עליך ! א.ס.

א.ס.

א.י.:עסקים

עו"ד אורן, נפגשנו במקרה, אבל כבר אז ראיתי על פניך את טוב ליבך ולמרות שהייתי בדרכי לעו"ד אחר, החלטתי לשכור את שרותיך. תחושת הבטן לא שיקרה, גיליתי אדם חם ומדהים בעל יכולות אנושיות ומקצועיות. תודה רבה, נפגש רק בשמחות.

א.י.

יד ריבה - מחלקה משפטית:יעוץ משפטי לקשיש

מכתב הערכה

יד ריבה - מחלקה משפטית

ג.וב. ק.:גישור

הגענו לערוך הסכם גירושים תוך כדי הפגישה הצעת לנו לנהל דיאלוג וגישור תוך 6 מפגשים חלקם טעונים חלקם רגועים החלטנו יחד , לתת צ'אנס נוסף על כך אנו רוצים להודות לך ובע"ה הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר שנפגש רק בדברים טובים. אמן.

ג.וב. ק.

גולן:משפחה

לעורך דין הטוב מכולם, תודה רבה על הכל. על הסבלנות, המקצועיות, על ייצוג מדהים על הסברים ועל כל המהלכים. על העבודה הטובה ועל התוצאה המשמחת… ברוב הערכה, גולן. 05/12/2017 06:31 AM

גולן

רותם ד.:פלת"ד

אורן, אין עליך... כל הכבוד , איך הצלחת להוציא לי פיצוי מחברת "אגד" לפני שהגענו לבית המשפט. תותח! אמנם לא נהייתי עשירה אבל.. טיול לחו"ל סידרת לי רותם ד.

רותם ד.

משפחת ידגר:צרכנות

מכתב תודה לעו"ד אורן היקר תודה על הטיפול המסור והסבלנות בפרוש השנה החדשה מאחלים לך ולבני משפחתך שנת בריאות, שמחה, נחת, אושר, פרנסה טובה, בברכת שנה טובה ומבורכת חיים ועדנה ידגר

משפחת ידגר

סיוע משפטי לקשיש:עמותת יד ריבה

לאורן, עו"ד הצעיר הנמרץ והיקר שלנו ... מתנדב ביד ריבה לסייע לקשישים ולא להאמין מצליח להגיע להישגים מכובדים משקיע שעות רבות על חשבון הזמן הפרטי מעבר לשעות וללא לאות באורך רוח וסבלנות בנחת ואכפתיות ובנועם הליכות יוצר אוירה של אנרגיות חיוביות נעימות ושמחת חיים ביד ריבה ....

יד ריבה - סיוע משפטי לקשיש
סיוע משפטי לקשיש

מנשה כהן:צרכנות

לכב' עו"ד אורן פרץ תודה וחג שמח כהן מנשה

מנשה כהן

ענת ב.:צוואות וירושות

אורן יקר ! תודה על הכל ! בהצלחה ! חג שמח ענת ב.

ענת ב.

א.:חברות

לעורך הדין הכי שפיץ בעולם ! ראשית ברצוני להודות לך על כל מה שעשית, שאתה עושה ושתעשה עבורי ! כלום לא מובן מאליו! קשה לי להאמין שהייתי מלאת ביטחון בצעד הזה ללא הליווי שלך...! אז תודה רבה מקרב לב ! שנית, אאחל לך טיסה נעימה! שתיסע לשלום ותשוב בשלום(כמה שיותר מהר כי תהיה חסר) תהנה, תבלה ותפיק את המירב מהחופש. הכי חשוב תחזור במרץ ואנרגיות.

א.

סימה גולדמן:צרכנות \ בניה

לעו"ד אורן פרץ היקר שלום רב! ברצוני להודות לך על הטיפול דאגתך האכפתיות הרבה , המסירות והמקצועיות ראויה לשבח. חשתי שאתה עו"ד מעולה, עם יכולת לפתור את הבעיות והמורכבות בו אני נמצאת... עו"ד מקסים אתה... וכל הכבוד !!!! על רוח ההתנדבות למען הקשישים ב"יד שרה" ישר כוח !! .... ממני , סימה גולדמן - קשישה

סימה גולדמן

א.ג.:פלילי

עו"ד פרץ היקר רציתי לומר תודה, איך שהופעת בבית מעצר "מגרש הרוסים" כמו מלאך, הייתי בבלבול ובחרדה גדולה, עד שראיתי אותך מיד נרגעתי והבנתי שאני בידיים טובות, חשבתי שעולמי חרב עלי, ואתה נתת לי להרגיש שזה לא סוף העולם ואולי אפילו זה לא כל כך נורא. באמת במהלך ההליך ולאחר ששוחררתי למעצר בית, ירדה מליבי אבן גדולה. החלטתי להאבק על חפותי עד הסוף. ממליץ עליך בחום. בידידות עמוקה, א.ג.

א.ג.

ר.:פלילי

עו"ד פרץ שלום רציתי להודות לך שהיית איתי ברגעים הכי קשים שעברתי בחיים תמכת בי ודאגת לי תודה ששחררת אותי, אני בטוח שתסגור את התיק בצורה הכי טובה בשבילי. ר.

ר.