הסכמי ממון - עד כמה רחוק אפשר ללכת ?"

מאקולחץ כאן - לצפייה בכתבה ובסרטון
     

 בגלל שיהוי: נדחתה בקשת אב לבטל מעבר דירה של הילדים"

N12 אתר החדשות של ישראללחץ כאן -לכתבה המלאה באתר N12

 בן 6 שנחטף לארץ לא יחזור לאביו שבגרמניה. הכתבה פורסמה באתר - ynet"

Ynetמשפחההכתבה המלאה באתר ynet

 תביעה של חצי מיליארד דולר לא תעכב חלוקת עיזבון ליורשים , הכתבה פורסמה באתר - ynet"

Ynetהכתבה המלאה באתר ynet

 האם תוכל לקזז מזונות מחלקו של האב בדירה, הכתבה פורסמה באתר Ynet"

Ynetמשפחהלכתבה באתר החדשות "ynet"
     

 המדינה דרשה 18 חודשי מאסר לצעיר שמכר קנאביס לחבריו – השופט הקל"

קאנביסלכתבה המלאה באתר מגזין "קאנביס"

 הפנסיה של הבעל לא תחולק שווה בשווה: "לא יוכל לסיים את החודש""

ככר השבתהכתבה המלאה באתר "כיכר השבת"

 תעודת הוקרה ניתנת לעו"ד אורן פרץ על עשייה התנדבותית מכל הלב לשמירה על איכות חייהם וכבודם של אנשים המתמודדים עם קשיים תפקודיים "זרעו לכם לצדקה קצרו לפי חסד" (הושע י', יב') אורי לופליאנסקי - מייסד"

יד שרהתעודת הוקרה

 לעו"ד אורן פרץ ברצוני להודות לך בשמי ובשם צוות "יד ריבה", על השקעתך המקצועית והמסורה ועל פעילותך ההתנדבותית רבת השנים למחלקה המשפטית של "יד שרה". נוכחותך הפיזית, הרגשית והמקצועית מסייעת לקהל רב, ולנו שנמצאים כאן למטרה משותפת זו. ישר כח על פעולך המעורר הערצה בברכת שנה טובה כוח"ט נחמה מרזל -מנהלת וצוות "יד ריבה""

יד ריבהמחלקה משפטית

 רציתי לומר לך תודה רבה על הכל השרות המשפטי שהיה לדעתי מעל ומעבר, המקצועיות והגישה היו מעולים וכמו כן התוצאה. לדעתי וגם פ. חושבת כך, עצם הניצחון והעובדה שלמרות שכל השנים התעמרו בה, שילמו את מה שבסך הכל הגיעה לה, ועד תוך דיון אחד! מעיד על התנהלות משפטית מקצועית רהוטה ונקיה שיש מה להתגאות בה ולעו"ד אחרים יש מה לקנא בה! אתה מביא כבוד למקצוע עריכת הדין, וגאווה לי כחבר שלך. אני מצדיע לך אחי היקר!"

א. ופ. כלבעבודה

 עו"ד אורן פרץ, חברי תודה רבה על כל מה שעשית עבורי. היית שם בשבילי בזמנים הכי קשים ולא שכחת לרגע להיות חבר ובן אדם. אני מעריך מאוד את כנותך את ההקשבה והסבלנות לאורך כל הדרך. לא מכיר הרבה עורכי דין שהיו מתייחסים ככה ללקוחות שלהם. אין ספק שטוב לבך ומקצועיותך מובילים אותך להצלחה. מודה לך מקרב לב, ר.נ."

ר.נ.משפחה

 לכבוד: עו"ד פרץ רציתי לאודות לך על הטיפול המסור בבעיות שלי. לבד מהניצחון בתיק, גרמת לי להרגיש שאני חשוב לך ולתחושה טובה. אין עליך ! א.ס."

א.ס.פלילי

 עו"ד אורן, נפגשנו במקרה, אבל כבר אז ראיתי על פניך את טוב ליבך ולמרות שהייתי בדרכי לעו"ד אחר, החלטתי לשכור את שרותיך. תחושת הבטן לא שיקרה, גיליתי אדם חם ומדהים בעל יכולות אנושיות ומקצועיות. תודה רבה, נפגש רק בשמחות."

א.י.עסקים

 מכתב הערכה"

יד ריבה - מחלקה משפטיתיעוץ משפטי לקשיש

 הגענו לערוך הסכם גירושים תוך כדי הפגישה הצעת לנו לנהל דיאלוג וגישור תוך 6 מפגשים חלקם טעונים חלקם רגועים החלטנו יחד , לתת צ'אנס נוסף על כך אנו רוצים להודות לך ובע"ה הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר שנפגש רק בדברים טובים. אמן."

ג.וב. ק.גישור

 לעורך דין הטוב מכולם, תודה רבה על הכל. על הסבלנות, המקצועיות, על ייצוג מדהים על הסברים ועל כל המהלכים. על העבודה הטובה ועל התוצאה המשמחת… ברוב הערכה, גולן. 05/12/2017 06:31 AM"

גולןמשפחה

 אורן, אין עליך... כל הכבוד , איך הצלחת להוציא לי פיצוי מחברת "אגד" לפני שהגענו לבית המשפט. תותח! אמנם לא נהייתי עשירה אבל.. טיול לחו"ל סידרת לי רותם ד."

רותם ד.פלת"ד

 מכתב תודה לעו"ד אורן היקר תודה על הטיפול המסור והסבלנות בפרוש השנה החדשה מאחלים לך ולבני משפחתך שנת בריאות, שמחה, נחת, אושר, פרנסה טובה, בברכת שנה טובה ומבורכת חיים ועדנה ידגר"

משפחת ידגרצרכנות

 לאורן, עו"ד הצעיר הנמרץ והיקר שלנו ... מתנדב ביד ריבה לסייע לקשישים ולא להאמין מצליח להגיע להישגים מכובדים משקיע שעות רבות על חשבון הזמן הפרטי מעבר לשעות וללא לאות באורך רוח וסבלנות בנחת ואכפתיות ובנועם הליכות יוצר אוירה של אנרגיות חיוביות נעימות ושמחת חיים ביד ריבה ...."

סיוע משפטי לקשישעמותת יד ריבהיד ריבה - סיוע משפטי לקשיש

 לכב' עו"ד אורן פרץ תודה וחג שמח כהן מנשה"

מנשה כהןצרכנות

 אורן יקר ! תודה על הכל ! בהצלחה ! חג שמח ענת ב."

ענת ב.צוואות וירושות

 לעורך הדין הכי שפיץ בעולם ! ראשית ברצוני להודות לך על כל מה שעשית, שאתה עושה ושתעשה עבורי ! כלום לא מובן מאליו! קשה לי להאמין שהייתי מלאת ביטחון בצעד הזה ללא הליווי שלך...! אז תודה רבה מקרב לב ! שנית, אאחל לך טיסה נעימה! שתיסע לשלום ותשוב בשלום(כמה שיותר מהר כי תהיה חסר) תהנה, תבלה ותפיק את המירב מהחופש. הכי חשוב תחזור במרץ ואנרגיות."

א.חברות

 לעו"ד אורן פרץ היקר שלום רב! ברצוני להודות לך על הטיפול דאגתך האכפתיות הרבה , המסירות והמקצועיות ראויה לשבח. חשתי שאתה עו"ד מעולה, עם יכולת לפתור את הבעיות והמורכבות בו אני נמצאת... עו"ד מקסים אתה... וכל הכבוד !!!! על רוח ההתנדבות למען הקשישים ב"יד שרה" ישר כוח !! .... ממני , סימה גולדמן - קשישה"

סימה גולדמןצרכנות \ בניה

 עו"ד פרץ היקר רציתי לומר תודה, איך שהופעת בבית מעצר "מגרש הרוסים" כמו מלאך, הייתי בבלבול ובחרדה גדולה, עד שראיתי אותך מיד נרגעתי והבנתי שאני בידיים טובות, חשבתי שעולמי חרב עלי, ואתה נתת לי להרגיש שזה לא סוף העולם ואולי אפילו זה לא כל כך נורא. באמת במהלך ההליך ולאחר ששוחררתי למעצר בית, ירדה מליבי אבן גדולה. החלטתי להאבק על חפותי עד הסוף. ממליץ עליך בחום. בידידות עמוקה, א.ג."

א.ג.פלילי

 עו"ד פרץ שלום רציתי להודות לך שהיית איתי ברגעים הכי קשים שעברתי בחיים תמכת בי ודאגת לי תודה ששחררת אותי, אני בטוח שתסגור את התיק בצורה הכי טובה בשבילי. ר."

ר.פלילי

 איזה כייף, לקבל הערכה שכזאת מלקוחות מרוצים"

משפחת כ. מיאמי, ארה"ב

 משפטים כהלכה - יפוי כח מתמשך"

פרסום בעלוןיפוי כח מתמשך

 משפטים וערכים -צוואות"

פרסום בעלוןצוואות

 משפטים וערכים - תכלס 1191"

תכלס